15 gune duzenli yazmaya baslayacagim. Cook uzun zaman oldu. Bir okulda calismaya basladim ve tezimi yaziyorum. Bitirme sinavimi verip ozgurlugume kavusacagim gunler cok yakin.

6 comments

 1. Devrim says:

  Canım, özledik yazılarını!
  Ama eski yazdıklarını tekrar okumak da ayrı bir keyif 😊
  Bizi daha çoookk zaman idare eder eski güncelerin.
  Emin olmakla birlikte en güzelinden bir tez hazırlamanı ve sınavını başarıyla geçmeni diliyorum 👍

  Sevgilerimle 😘

 2. Sultan says:

  Merakla bekliyoruz, sevgiler…

 3. Yunus Emre Erkan says:

  Bu videoyu izleyince tahmin etmiştim Vesile Hanım okulda çalışmaya başladığınızı.. https://www.youtube.com/watch?v=pEXLjpTqmnE

  Yıllar önce sitenizi takip etmeye başladım. Geçtiğimiz hafta Australia için davetiyemiz geldi. Hayal edip, bıkıp usanmadan uğraştıktan sonra bir şeyler gerçekten oluyor… 🙂

  Tezinizde kolaylıklar dilerim. Selamlar.

 4. nur says:

  İpek Hanım zamanınız olursa şu soruma cevap verebilirseniz çok mutlu olurum.İngilizce öğretmenliği denkliğini avustralya’da nasıl alabiliriz.staj 45 GÜN yapmayanlar için soruyorum.YENİDEN OKULMU OKUMALIYIZ.sertifika programımı var yoksa başka bir yolmu.göçmenlik başvurusu için denklik istiyorlar.ama denklik için ne yapmamız gerektiğini söylemiyorlar.türkiyeden bu işeri nasıl yaparız.veyahut oraya bi şekilde gelip alabilirmiyiz.tek çarem sizzisiniz bir türlü cevap bulamadık.lütfen yardım.

 5. Vesile says:

  Harika! Cok sevindim sizin adiniza. Hayirli ugurlu olsun.

 6. Vesile says:

  Ben 45 gunluk staj yazimi okuldan alabilmistim bu yuzden alamayanlar icin ne tur bir yol izleniyor malesef hic bir bilgim yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.